Ispanija

BON REPOS 3*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 5 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Šis viešbutis yra įsikūręs vos 250 metrų nuo jūros ir Calella senamiesčio. Iš čia galite lengvai pasiekti Barselonos ir Žironos miestus.

Visų kambarių langai išeina į išorinę viešbučio pusę ir pro juos atsiveria vaizdai į 2 baseinus, apsuptus didele terasa, sodais ir medžiais. Yra savitarnos restoranas, kuriame patiekiami pusryčiai, pietūs, vakarienė ir yra rengiamos pramogų programos, tinkančios bet kurio amžiaus svečiams.

Iš viešbučio, esančio netoli Montnegre nacionalinio parko ir Viduržemio jūros, galite grožėtis nuostabiais kalnais.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 441eur/asm.


HOTEL AMARAIGUA 4*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Tik suaugusiesiems skirtas viešbutis „Hotel Amaraigua“, kuriame viskas įskaičiuota, įsikūręs ramioje Malgrat de Maro paplūdimio vietoje, vos už 400 metrų nuo miestelio centro ir geležinkelio stoties.

Viešnagės metu galėsite mėgautis poilsiu vaizdingoje aplinkoje, pramogauti šalia esančiame paplūdimyje, ilsėtis prie baseinų, saunoje ir treniruoklių salėje bei pasistiprinti įvairiais valgiais per pietus.

Malgrat de Maro kurortas įsikūręs Kosta del Maresmės pakrantėje, Barselonos provincijoje. Iš „Hotel Amaraigua“ galima patogiai nuvykti iki Barselonos ir kitų turistų lankomų vietų.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 499eur/asm.


 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Barselona – Vilnius
  • Registruotas bagažas 20kg.
  • Apgyvendinimas viešbutyje su viskas įskaičiuota
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2018.05.19 – 2018.05.26 / 7 nakvynės

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite