Ispanija – Portugalija 8d. (lėktuvu)

1 diena. Skrydis Vilnius – Madridas (su persėdimu viename iš Europos miestų arba yra galimybė skristi tiesiogiai su „Ryanair“ 1d. prieš turą ir 1d. po turo (priemoka nuo ~ 140 Eur asmeniui, kaina tikslinama po keliones uzsakymo)). Sutikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Madridą. (Bus nurodyta susitikimo vieta). Nakvynė viešbutyje.

Ispanija. Madridas.Ispanija. Madridas. Karalių rūmai.Ispanija. Madridas. Didžioji aikštė.

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Ispanijos sostinę – Madridą. Pietūs. Kelionė į Toledą – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas. Išvykimas link Portugalijos. Nakvynė viešbutyje.

Ispanija. Madridas. Miesto panorama.Ispanija. Madridas. Prado muziejus.Ispanija. Toledas. El Greko namas.

3 diena. Pusryčiai. Atvykimas į Alantežo provincijos sostinę Evorą, vieną seniausių Pirėnų pusiasalio miestų. Evora laikoma gražiausiu Portugalijos miestu – tikru viduramžių muziejumi po atviru dangumi. Šio miestelio senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą. Ekskursija po miestą: Džeraldo aikštė, Katedra, Kaulų koplyčia, ir daugybė kitų pastatų – puikių turtingos praeities paminklų. Išvykimas į Lisaboną. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Portugalija. Evora. Dianos šventykla.Portugalija. Evora. Senamiestis.Portugalija. Evora. Katedra.

4 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Pažintis su istoriniu miesto centru: Bajša kvartalas, atstatytas iš griuvėsių po žemės drebėjimo įvykusio 1755m.; Rossio aikštė su nuostabiais bronziniais fontanais; Belemo sargybos bokštas – švyturys,gotikinis Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Laisvas laikas. Vakarą siūlome praleisti tradicinėje tavernoje, klausantis fado muzikos (už papildomą mokestį). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Portugalija. Lisabona. PilisPortugalija. Lisabona.Portugalija. Lisabona. Beleno bokštas.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė į Portą. Pakeliui trumpas sustojimas pasaulio piligrimų centre – Fatima – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vieta.  Apžiūrime Šv.Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300000 maldininkų. Atvykimas į Portą. Pažintis su šiaurės Portugalijos sostine. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais, dėl šios priežasties Porto dažnai vadinamas ir portveino tėvyne. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, garsėjanti nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, vyno rūsiai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Portugalija. Fatima. Šv.Mergelės Marijos bazilika.Portugalija. Portas. Pranciškonų bažnyčia.Portugalija. Portas. Miesto panorama.

6 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Ispaniją. Atvykimas į Salamanką – miestą Ispanijos centrinėje dalyje ir garsų vienu iš seniausių universitetų pasaulyje. Ekskursija po istorinį miesto centrą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Ispanija. Salamanka. Universitetas.Ispanija. Salamanka. Miesto panorama.Ispanija. Salamanka. Rotušė.

7 diena. Pusryčiai.  Ekskursija į Avilą – miestą, apsuptą viduramžių siena, kurios ilgis 2,5 km, kurią puošia 88 bokštai, o į miestą kviečia devyneri vartai. Pietūs. Ekskursija po Segoviją, apžiūrint Segovijos katedrą, Alkasaro pilį. Nakvynė viešbutyje.

Ispanija. Avila. Šv. Vincento bazilika.Ispanija. Avila.Ispanija. Avila. Katedra.

8 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis MadridasVilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų).

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Pasitikimas oro uoste (tvirtinama po užsakymo) ir visi pervežimai pagal programą,
  • 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiai,
  • 6 pietūs arba vakarienės,
  • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinių skrydžių bilietai (skryžių laikai tarp 10-15 val.) kurorto mokestis nuo 0,5 Eur iki 2,5 Eur/dienai (mokamas vietoje), individualūs pervežimai iš ir į oro uostą, bilietai į mokamus objektus, ausinukai (10 Eur kelionės metu), papildomos paslaugos, medicininių išlaidų draudimas užsienyje. Už papildomą mokestį galima užsisakyti vietas autobuse:1-3 eilės – 30 Eur/asm., 4-5 eilės – 20 Eur/asm., 6 eilė – 15 Eur/asm.

 

Išvykimo datos:

 

2017.12.16 – 2017.12.23, kaina nuo 669eur/asm.

 

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite