Ispanija

HOTEL CAPRICI 4*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Viešbutis „Caprici“ įsikūręs šalia paplūdimio, nedideliame Santa Susanos kurorte. Viešbutyje įrengta treniruoklių salė, sauna ir lauko baseinas su atvira terasa.

Kiekviename numeryje yra balkonas su vaizdu į kurortą ar jūrą, oro kondicionierius ir palydovinius kanalus rodantis televizorius.

„Caprici“ įsikūręs Santa Susanos centre, už 6 km nuo Blaneso miesto. Iš Santa Susanos reguliariai kursuojančiais traukiniais pasieksite Barseloną bei lengvai nuvyksite iki Žironos oro uosto, iki kurio – 30 km.

Viešbutyje „Caprici“ yra savitarnos restoranas, užkandinė, žaidimų kambarys ir vaikų žaidimų aikštelė. Vasarą viešbutyje veikia vaikų klubas.

Apsistoję čia galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros, ekskursijų informacijos punkto ir valiutos keitimo paslaugomis bei išsinuomoti automobilį. Svečiams taip pat siūlomi pietų paketai.

 


HOTEL ALHAMBRA 3*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 100 m nuo Santa Suzanos paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Hotel Alhambra“ įrengtas didelis baseinas bei siūlomos įvairios pramogos vaikams ir suaugusiesiems.

Numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, seifus ir oro kondicionierius.

Vasarą galėsite leisti laiką didelėje viešbučio terasoje, kurioje skamba gyva muzika. Viešbutyje taip pat yra naktinis klubas.

Restorane patiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė, kurių metu siūlomi Viduržemio jūros regiono ir tarptautiniai valgiai. Svečiai taip pat kviečiami apsilankyti bare ir ledainėje.

Tykus Santa Suzanos miestelis įsikūręs Maresme pakrantėje prie plataus smėlio paplūdimio, į šiaurę nuo Barselonos, kurią be persėdimų pasieksite iš netoliese esančios geležinkelio stoties.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Varšuva – Barselona – Varšuva
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu
  • Atstovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2017.10.07 – 2017.10.14 / 7 nakvynės

 

Standartinis kambarys su pusryčiais ir vakariene, kaina nuo 448eur/asm.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 587eur/asm.

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite