Kanarų salos. Tenerifė!

ALBORADA BEACH CLUB 3*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 4 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Labiausiai į pietus nutolusiame Tenerifės taške įsikūrusiame apartamentų komplekse „Alborada“ yra 3 792 kv. metrų ploto baseinas, išėjimas į paplūdimį ir įrengti numeriai su balkonais, iš dalies kurių matyti Atlanto vandenynas.

„Alborada“ teritorijoje taip pat įrengta didelė deginimosi terasa ir vaikų baseinas. Viešnagės metu galėsite pažaisti stalo tenisą, dalyvauti pramoginėse vakaro programose ir lankytis nardymo mokykloje. Dienos metu rengiami užsiėmimai vaikams.

Erdviuose apartamentuose rasite poilsio salonus, palydovinius kanalus rodančius televizorius, virtuves su mikrobangų krosnelėmis ir šaldytuvais bei galėsite naudotis mokamu belaidžiu internetu.

Rytais, per pietus ir vakarais „Alborada“ restorane galėsite paskanauti klasikinių ispaniškų ir tarptautinių valgių. Nuo 16.30 iki 17.30 val. svečiams patiekiami šalti popietės užkandžiai. Svečiai taip pat laukiami bare prie baseino, kuriame veikia nemokamas belaidis internetas.

Šalia „Alborada Beach Club“ yra autobusų ir taksi stotelės. Per 5 minutes iš komplekso nueisite iki Las Galletas kurorto prekybos centrų ir restoranų.

Nuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijos

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Tenerifė – Vilnius
  • Registruotas bagažas 20kg.
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu
  • Atstovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2018.04.13 – 2018.04.20 / 7 nakvynės, kaina nuo 639eur/asm.

 

 

 

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite