Karštasis Tunisas!

NEPTUNIA BEACH 3*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Monastire įsikūrusiame viešbutyje „Neptunia Beach“ yra lauko baseinas, restoranas, veikia nemokamas belaidis internetas, plyti privatus paplūdimys ir įrengtas teniso kortas.

Numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, oro kondicionierius, balkonus, vonios kambarius su voniomis arba dušais, plaukų džiovintuvais ir rankšluosčiais bei palydovinius kanalus rodančius televizorius.

Viešnagės metu galėsite naudotis ekskursijų informacijos punkto ir bagažo saugyklos paslaugomis, dalyvauti viešbutyje rengiamose pramoginėse programose, pažaisti tenisą ir mėgautis kitais viešbutyje ir jo apylinkėse siūlomais užsiėmimais. Automobilius pasistatysite nemokamoje viešbučio aikštelėje.

 Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 373eur/asm.
————————————————————————————————————————————
MARHABA BEACH HOTEL 4*
Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iki šio viešbučio nueisite per 2 minutes. Čia įrengti 2 baseinai. SPA centre atliekamos vandens procedūros ir masažai. Taip pat galėsite apsilankyti talasoterapijos centre ir stebėti du kartus per savaitę organizuojamus pasirodymus.

Kiekviename numeryje su vonios kambariu yra balkonas, iš kurio atsiveira vaizdas į sodą arba jūrą. Visuose numeriuose su oro kondicionieriais yra palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai ir šaldytuvai.

Kiekvieną rytą patiekiami savitarnos pusryčiai. Viešbutyje yra 3 restoranai, užkandinės ir 5 barai, kurių vienas įrengtas paplūdimyje. Svečiams taip pat siūloma lankytis treniruoklių salėje, vaikų klube ir grožio salone.

Viešbutis yra už 3 km nuo Suso centro bei traukinių stoties ir už 30 minučių kelio automobiliu nuo Habib Bourguiba tarptautinio oro uosto. Čia taip pat yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir ekskursijų informacijos punktas.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 418eur/asm.


MARHABA ROYAL SALEM 4*

Viešbučio informacija:

Septynių hektarų ploto sodų ir miškų apsuptyje įsikūrusiame viešbutyje „Marhaba Royal Salem“ įrengti 2 baseinai bei SPA centras. Viešnagės metu galėsite ilsėtis privačiame paplūdimyje, naudotis sporto įrenginiais bei paplūdimyje pasigaminti lauko kepsnių. Svečiai kviečiami apsistoti numeriuose, kuriuose yra oro kondicionieriai ir veikia nemokamas belaidis internetas.

Visuose numeriuose su balkonais, iš kurių atsiveria apylinkių vaizdai, rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius bei vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbutyje kasdien patiekiami savitarnos pusryčiai. Svečiai taip pat laukiami tarptautinių patiekalų bei vietos valgių restoranuose, užkandinėje ir kavinėje.

Įsitaisykite ant terasoje po pavėsine pastatytų deginimosi gultų bei pasigrožėkite Sousse paplūdimio panorama. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai gali išbandyti šaudymą iš lanko, pažaisti petankę arba naudotis tinklinio, rankinio bei krepšinio aikštelėmis.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 427eur/asm.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Varšuva – Enfidha – Varšuva
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Apgyvendinimas viešbutyje su viskas įskaičiuota
  • Dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2018.05.17 – 2018.05.24 / 7 nakvynės

 

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite