Marokas

ABEZI TOWER HOTEL 4*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 6 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Viešbutyje „Anezi Tower Hotel & Apartments“ yra terasa, iš kurios atsiveria Agadiro ir už 300 metrų plytinčių jo paplūdimių vaizdai, 3 lauko baseinai, 2 restoranai, įrengti standartiniai ir liukso numeriai bei apartamentai su oro kondicionieriais ir veikia nemokamas belaidis internetas.

Kiekviename numeryje rasite balkoną, iš kurio matyti sodas, baseinas arba vandenynas, palydovinius kanalus rodantį televizorių ir vonios kambarį su vonia arba dušu.

Viešnagės metu galėsite nemokamai pažaisti lauko tenisą ir paplaukioti baseine. Viešbutyje taip pat yra lauko kepsnių zona, sauna ir hamamas. Per 30 minučių iš „Anezi Tower Hotel“ nuvažiuosite iki Agadiro Al Massira oro uosto.

Standartinis kambarys su pusryčiais ir vakariene, kaina nuo 520eur/asm.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 638eur/asm.


IBEROSTAR FOUNTY BEACH 4*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 4 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Keturių žvaigždučių viešbutis „Iberostar Founty Beach“ įsikūręs šalia paplūdimio, netoli Agadiro centro. Viešbutyje įrengtas didelis lauko baseinas, treniruoklių salė, SPA centras su hamamu ir grožio salonas.

Visuose numeriuose yra balkonai su baldais, oro kondicionieriai, svetainės zonos, mini barai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Mozaikomis dekoruotuose vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus.

Dviejuose viešbučio restoranuose ruošiami marokietiški ir tarptautiniai valgiai. Svečiai taip pat laukiami pianino bare, kuriame siūlomi kokteiliai. Vestibiulyje veikia nemokamas belaidis internetas.

Viešnagės metu galėsite pasilepint SPA centre atliekamais masažais, pažaisti tenisą ir užsiimti kitomis pramogomis. Vaikams skirtas specialus klubas.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 678eur/asm.


HOTEL SOFITEL AGADIR ROYAL BAY RESORT 5*

Viešbučio informacija:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 4 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 10 minučių kelio automobiliu nuo Agadiro centro įsikūrusiame 5 žvaigždučių atostogų viešbutyje „Sofitel Agadir Royal Bay“ yra privatus paplūdimys, palmių apsuptyje įrengtas lauko baseinas ir SPA centras su hamamu.

Elegantiškuose „Royal Bay Resort“ numeriuose rasite oro kondicionierius, mini barus, kabelinius kanalus rodančius televizorius ir galėsite naudotis belaidžiu internetu. Kai kuriuose numeriuose įrengti balkonai ir svetainės zonos.

Viešbutyje yra 4 restoranai, kuriuose patiekiami tradiciniai marokietiški, azijietiški ir gurmaniški prancūzų virtuvės valgiai. Kokteilių bare galėsite pasiklausyti gyvos muzikos, o naktiniame klube „So Fun“ – sudalyvauti visame pasaulyje garsių didžėjų vedamose diskotekose.

Viešnagės metu taip pat galėsite naudotis ekskursijų informacijos punkto, dviračių nuomos ir pervežimo į bei iš oro uosto paslaugomis.

Standartinis kambarys su pusryčiais, kaina nuo 781eur/asm.

Standartinis kambarys su pusryčiais ir vakariene, kaina nuo 850eur/asm.


 

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Varšuva – Agadiras – Varšuva
  • Registruotas bagažas 20kg.
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu
  • Dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2018.06.15 – 2018.06.22 / 7 nakvynės

 

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite