Portugalija

ALFAMAR BEACH RESORT 4*

Viešbučio informacija

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Keturių žvaigždučių atostogų viešbutis „ALFAMAR Beach & Sport Resort“ įsikūręs patogioje vietoje – šalia smėlėto Praia da Falesia paplūdimio. Šiame viešbutyje yra didelis SPA centras, lauko baseinas ir įrengti numeriai su oro kondicionieriais bei balkonais.

Iš kai kurių „ALFAMAR Beach & Sport Resort“ numerių balkonų atsiveria žavingi Atlanto vandenyno vaizdai. Numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius ir elektros įtampos keitiklius. Dienos metu svečiams teikiamos aptarnavimo kambariuose paslaugos.

Pagrindiniame viešbučio savitarnos restorane „Boavista“ patiekiami tarptautiniai ir tradiciniai portugališki valgiai. Vasarą svečiams siūloma paskanauti gėrimų bare prie baseino „Atlântico“.

SPA centre yra sauna, sūkurinė vonia, vidaus baseinas ir atliekamos masažinės procedūros. Viešbutyje taip pat yra treniruoklių salė.

Visą parą dirbančios registratūros darbuotojai suteiks informacijos apie viešbutyje teikiamas automobilių ir dviračių nuomos paslaugas. Automobilius pasistatysite nemokamoje viešoje viešbučio aikštelėje. Kompleksas įsikūręs už 13 km nuo Albufeiros ir už 3 km nuo „Pine Cliffs“ bei „Oceanico“ golfo aikštynų. Už 150 metrų stoja autobusai.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Varšuva – Faras – Varšuva
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu
  • Atstovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2017.10.16 – 2017.10.24 / 7 nakvynės

 

Standartinis kambarys su pusryčiais ir vakariene, kaina nuo 584eur/asm.

Standartinis kambarys su viskas įskaičiuota, kaina nuo 722eur/asm.

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite