Rodo sala!

ELECTRA PALACE RHODES HOTEL 5*

Viešbučio informacija:

 

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio.

Vakarinėje Rodo pakrantėje įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Electra Palace“ įrengta nemokama lauko automobilių stovėjimo aikštelė ir elegantiški numeriai, iš kurių atsiveria jūros, baseino arba sodo vaizdai. Svečiai kviečiami atsipalaiduoti nemokamais gultais apstatytame baseine ir paplūdimyje, kuriame dirba padavėjai.

Visuose „Electra“ numeriuose yra oro kondicionieriai, arbatos ir kavos virimo aparatai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai bei prabangūs vonios kambariai, kuriuose rasite chalatus ir šlepetes. Numeriuose taip pat rasite pilnus mini barus, kuriais iki kito papildymo galėsite naudotis nemokamai. Iš daugumos numerių atsiveria jūros vaizdai, iš kitų matosi baseinas arba sodas.

Viešbučio sodo centre įrengtas įspūdingas laisvos formos baseinas su vandens dekoracijomis ir mediniais tilteliais. Greta jo įrengtas baseinas vaikams.

Rytais galėsite pasistiprinti valgomojo zonoje patiekiamais graikiškais pusryčiais. Viešbutyje veikia 3 skirtingo stiliaus restoranai, kuriuose galėsite paragauti itališkų, kinų ir kitų valgių. Svečiai taip pat laukiami vestibiulio, poilsio ir baseino baruose, kuriuose siūloma vietinių bei tarptautinų gėrimų.

Viešbutyje įrengtos iki 250 žmonių talpinančios konferencijų salės, interneto terminalas ir parduotuvė.

Registratūra dirba visą parą be išeiginių. Svečiams taip pat teikiamos valiutos keitimo, vaikų priežiūros, automobilių nuomos ir daugybė kitų paslaugų.

Nuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijosNuotrauka iš apgyvendinimo įstaigos galerijos

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Rodas – Vilnius
  • Registruotas bagažas 20kg.
  • Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  • Dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

  • Sveikatos draudimas kelionės metu

 

Išvykimas 2018.05.12 – 2018.05.19 / 7 nakvynės, kaina nuo 497eur/asm.

Šeimai su vienu vaiku, kaina nuo 430eur/asm.

Šeimai su dviem vaikais, kaina nuo 460eur/asm.

 

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite