Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros 8d.

Kelionės privalumai

 • Lido di Jesolo – šiaurės Italijos kurortas prie Adrijos jūros, viliojantis auksinio smėlio paplūdimiais, palmių alėjomis ir švelniu jūriniu klimatu.
 • Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens…
 • Verona  – meilės sostinė, Romeo ir Džiulietos miestas.
 • Gardos ežero magija – romantiškas plaukimas į Borgese – Cavazza šeimos salą.
 • Akvilėja  – antrąja Roma vadinamas miestas, menantis Romos imperijos didybę.
 • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Lido di Jesolo kurorte prie Adrijos jūros Italijoje!

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykimas į šeštą pagal dydį Austrijos miestą Klagenfurtą – Karintijos žemės sostinę. Ant Glano upės kranto įkurtas miestas turistus vilioja istorijos bei architektūros paminklais ir gražia gamta. Trumpos ekskursijos metu susipažinsite su pagrindine Klagenfurto aikšte, kur nuolat šurmuliuoja daug žmonių. Tai pirmoji pėsčiųjų aikštė visoje Austrijoje. Jūsų dėmesį patrauks jaukios kavinukės, parduotuvėlės ir keli istoriniai XVII a. pastatai. Grožėsitės Auksinės žąsies namu, barokine katedra ir įspūdingais miesto rūmais, kuriuose posėdžiauja Karintijos parlamentas.  Išvykimas iš Klagenfurto. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia nuostabūs smėlio paplūdimiai, palmių alėjos, švelnus jūrinis klimatas bei pažintis su Šiaurės Italija ekskursijų metu. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba… Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės – salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių – kanalai, vietoj automobilių – gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Italija. VenecijaItalija. VenecijaItalija. Burano s.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka į Paduvą ir Veroną. Atvykimas į Paduvą, kuriame anot italų „pieva – be žolės, šventasis – be vardo, o kavinės – be durų“: apie 80 garbingų miesto žmonių, tame tarpe ir Stepono Batoro bei Jono III Sobieskio skulptūromis apstatyta Prato della Vale aikštė, Šv. Justinos bazilika, kurioje yra palaidotas evangelistas Šv. Lukas, Šv. Antano bazilika – didinga šventovė ir vienuolynas, garsėjantis įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv. Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Vaistažolių aikštė su *Radžionės rūmais. Ekskursijos pabaigoje pasimėgausite paslaptingos receptūros kava kavinėje „be durų“ – Pedrocchi, kuri pati labiau primena rūmus. Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą – Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei karališką pavadinimą turinčios picos – Margaritos. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Italija. PaduvaItalija. VeronaItalija. Verona

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka prie Gardos ežero ir į Basano del Grapą. Kelionė prie Gardos ežero – didžiausio Italijos ežero ir nuostabaus gamtos kampelio, kurio miesteliai žavi viduramžių namais, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabiausiomis ežero bei kalnų panoramomis. Tai tikras atradimas kelionių gurmanams, vertinantiems kalnų didybę, neužterštą orą, dangiškos spalvos vandenį, pasakiškai gražias panoramas. Romantiškas plaukimas į privačią *Borgese – Cavazza rūmų šeimos salą, kur su įdomiu inžineriniu sprendimu – venecijietiško stiliaus rūmais, kone kabančiais egzotiniais sodais, vandenyje augančiais medžiais supažindins garsiosios giminės atstovė.  Apžiūrėję salą, kelionę tęsite į žavų viduramžišką Sirmionės miestelį, pasak Katulo  „ežero perlą, salų ir pusiasalių karalienę”, įsikūrusį viename iš Gardos ežero pusiasalių. Pažintis su miesteliu: XIII a. Skaligierių  pilis, romėnų epochos vilos – Katulo grotos – liekanos. Laisvu laiku, esant galimybei, galėsite pasimaudyti nuo Romos imperijos laikų vertinamame ežero vandenyje, kuris ir šiandien yra naudojamas SPA procedūroms, paskanauti ledų seniausioje ledainėje prie ežero. Kelionė į Basano del Grapa, ramų, nedidelį miestelį, įsikūrusį Monte Grapa kalno papėdėje. Basano del Grapa asocijuojasi su populiariu popietinių italų gėrimu – grapa, kuris gaminamas iš vynuogių išspaudų likusių gaminant vyną.  Esant galimybei, šio gėrimo degustacija. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Italija. Gardos ež.Italija. Gardos ež.Italija. Gardos ež.

6 diena. Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgausitės skaidria, žydra jūra, smėlėtu paplūdimiu. Mažose, jaukiose kavinėse ir užeigėlėse ragausite jūros gėrybes, makaronus, picas, itališkus vynus… Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

Italija. Adrijos jūra.Italija. Adrijos jūra.Italija. Adrijos jūra.

7 diena. Pusryčiai. Ryte išvykimas iš pajūrio kurorto. Kelionė į pirmaisiais Bažnyčios istorijos amžiais labai svarbią ir „antrąja Roma“ vadinamą Akvilėją. Šiandien Akvilėja tėra nedidelis miestelis prie Adrijos jūros, turintis vos tris su puse tūkstančio gyventojų. Jį supa didingų vilų, pirčių, šventyklų  ir turgaviečių griuvėsiai, kurie primena Romos imperijos didybę. Šiame mieste imperatorius Augustas 10 m. pr. Kr. priėmė Judėjos karalių Erodą Didijį, o 381 m. po Kr. čia vyko svarbūs ankstyvųjų krikščionių Bažnyčios susirinkimai. Tačiau V a., po kelių nusiaubimų, miestas buvo apleistas. Dabar Akvilėja garsėja išskirtine brangenybe – beveik dviejų tūkstančių metų senumo puošniomis Bazilikos grindų mozaikomis –  ir kitais antikiniais paminklais. Lankysite Akvilėjos archeologinę zoną, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Išvykimas į Friulio regiono sostinę Udinę, pasižyminčią įvairia ir stebinančia architektūra. Centrinė miesto aikštė, kurioje stovi gotikos stiliaus Rotušė, Šv. Jono koplyčia, laikrodžio bokštas.  Aikštėje galima apžiūrėti dvi XVIII a. statulas ir koloną su Šv. Morkaus liūtais. Seniausia miesto bažnyčia – šv. Mergelės Marijos katedra. Greta aikštės, pakilus į 26 m aukščio kalvą, nuo pilies sienų atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Išvykimas iš Udinės. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje). Nakvynė viešbutyje.

Italija. UdineItalija. UdineItalija. Udine

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (5 iš jų Lido di Jesolo kurorte),
 • 5 vakarienės Italijoje,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų Klagenfurte, Venecijoje paslaugos (ne lietuvių kalba), plaukimas į Veneciją, plaukimas į Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją,  arbatpinigiai, pietūs ir kitos nepaminėtos paslaugos, papildomos paslaugos. Kurorto mokestis – 7 EUR asmeniui.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.

 

Išvykimo datos:

 • 2018.03.24, kaina nuo 283eur/asm.
 • 2018.03.31, kaina nuo 283eur/asm.
 • 2018.04.28, kaina nuo 337eur/asm.
 • 2018.05.05, kaina nuo 337eur/asm.
 • 2018.05.12, kaina nuo 337eur/asm.
 • 2018.05.19, kaina nuo 337eur/asm.
 • 2018.06.02, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.06.16, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.06.30, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.07.06, kaina nuo 417eur/asm.
 • 2018.07.14, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.07.21, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.07.28, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.08.04, kaina nuo 435eur/asm.
 • 2018.08.11, kaina nuo 435eur/asm.
 • 2018.08.18, kaina nuo 435eur/asm.
 • 2018.08.25, kaina nuo 417eur/asm.
 • 2018.09.01, kaina nuo 417eur/asm.
 • 2018.09.08, kaina nuo 417eur/asm.
 • 2018.09.15, kaina nuo 399eur/asm.
 • 2018.09.22, kaina nuo 337eur/asm.
 • 2018.09.29, kaina nuo 337eur/asm.
 • 2018.10.06, kaina nuo 283eur/asm.
 • 2018.10.27, kaina nuo 283eur/asm.
Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite