Slidinėjimas Čekijoje (Špindleruv Mlyn) 7d.

Kelionės privalumai

Špindleruv Mlyn yra vienas geriausių ir dažniausiai lankomų kurortų Čekijoje. Šis slidinėjimo regionas vienintelis Čekijoje įvertintas penkiomis žvaigždutėmis. Jis įsikūręs vaizdingame Krkonošės kalnų slėnyje prie Elbės upės, netoli Čekijos sienos su Lenkija. Nuo Čekijos sostinės Prahos nutolęs apie 150 km. Iki artimiausio oro uosto (Prahoje) ~ 150 km., iki artimiausios geležinkelio stoties (Vrchlabi) ~15 km.

Trasos: slidinėjama 702 -1235 m aukštyje. Kurorte yra du pagrindiniai slidinėjimo centrai: Medvedino (1236 m) ir Svaty Peter (keltuvais čia galima pakilti iki Plan kalno, esančio 1196 m aukštyje). Nuo Medvedino trasų galima patekti į Horny Misečky trasas, kurios puikiai tinka šeimoms su vaikais. Bendras kalnų slidinėjimo trasų ilgis – 25 km. Iš jų 3 sudėtingos – juodos trasos, vingiuojančios nuo Šv. Petro ir Medvedino viršukalnių, kurių bendras ilgis – 2 km., 10 vidutinio sudėtingumo  – raudonųjų trasų bendras ilgis – 15 km, 7 lengvos – mėlynos trasos, jų bendras ilgis – 8 km. Ilgiausios trasos ilgis – 3,2 km (mėlyna trasa). Trasas aptarnauja 17 pakėlėjų (5 kėdutės ir 12 vilkikų), kurių pajėgumas apie 20 500 žmonių per valandą, veikia  nuo 8:30 iki 16:00 val. Yra 3 snieglenčių parkai. Iki slidinėjimo trasų ir keltuvų bei po kurortą ir jo apylinkes vežioja autobusiukai. Įsigijus slidinėjimo pasą už važiavimą šiuo transportu mokėti nereikia.

Naktinis slidinėjimas: Hromovka – veikia kiekvieną dieną nuo 18:00 val. iki 21:00 val. Trasos ilgis – 1100 m. Aukštis – 280 metrų, vidutinio (raudona) slidinėjimo trasa. Kurorte veikia dirbtinio sniego sistema.

Kitos pramogos: uždari baseinai, vandens pramogų parkas http://www.aquaparkspindl.cz/cz/, sporto salės, saunos, soliariumai, uždari teniso aikštynai, biliardas, skvošas, kėgliai, pasivažinėjimas arkliais kinkytomis rogėmis, jaukios kavinės, restoranai, barai, diskotekos, naktiniais klubai, kazino.

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykimas į Špindleruv Mlyn slidinėjimo kurortą. Įsikūrimas viešbutyje, pensione.

2 diena. Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Nakvynė viešbutyje, pensione.

3 – 5 dienos. Pusryčiai. Slidinėjimas, kitos sporto šakos, pramogos, poilsis. Vakare siūlome naktinį slidinėjimą apšviestoje Hromovka trasoje (nuo 18:00 iki 21:00 val.). Nakvynė viešbutyje, pensione.

6 diena. Pusryčiai. Slidinėjimas. Inventoriaus pridavimas. Nakvynė viešbutyje, pensione.

7 diena. Pusryčiai. Ryte išvykimas iš Špindleruv Mlyn kurorto. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės su pusryčiais,
  • vairuotojo/kelionės vadovo paslaugos,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
  • slidinėjimo instruktoriaus paslaugos, inventoriaus nuoma, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai, papildomos paslaugos.

 

SIŪLOMAS APGYVENDINIMAS

VIEŠBUTIS EDEN 3*

Vieta. Viešbutis įsikūręs Špindleruv Mlyn centre. Iki artimiausio pakėlėjo yra apie 500 m, iki skibusų stotelės apie 100 m. Viešbutyje yra restoranas.

Kambariai. Viešbutyje yra 49 standartiniai vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai su patogumais, TV.

Maitinimas. Pusryčiai.

Eden viešbutis Čekijoje


VIEŠBUTIS MONTANA 3*

Vieta. Viešbutis įsikūręs netoli Špindleruv Mlyn centro (~ 5 min pėsčiomis). Iki artimiausio pakėlėjo yra apie 400 m, iki skibusų stotelės apie 50 m. Viešbutyje yra restoranas, kavinė, baras, tenisas, biliardas, sauna, sporto salė, masažo kabinetas, valiutos keitykla, garažas, automobilių stovėjimo aikštelė.

Kambariai. Viešbutyje yra 68 standartiniai vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai su patogumais, TV.

Maitinimas. Pusryčiai. Už papildomą mokestį galima užsakyti vakarienę.

Montana viešbutis Čekijoje


VIEŠBUTIS AQUA PARK 3*

Vieta. Viešbutis įsikūręs netoli Špindleruv Mlyn centro (~ 900 m). Iki artimiausio pakėlėjo yra apie 50 m, skibusų stotelė šalia viešbučio. Viešbutyje yra restoranas, vandens parkas, sveikatingumo centras (sauna, druskos kambarys, baseinas, masažo kabinetas), automobilių stovėjimo aikštelė.

Kambariai. Viešbutis sudarytas iš 9 pastatų, kuriuose įrengti standartiniai vienviečiai, dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai su patogumais, TV. Yra šeimyninių kambarių ir apartamentų.

Maitinimas. Pusryčiai. Už papildomą mokestį galima užsakyti vakarienę.

Vaikui iki 6 m. 2+1 apgyvendinimas nemokamai.

Aqua viešbutis Čekijoje


PENSIONAS MONIKA

Vieta. Pensionas įsikūręs netoli Špindleruv Mlyn centro (~ 15 min kelio pėsčiomis). Iki artimiausio pakėlėjo yra apie 400 m. Pensione yra pusryčių kambarys, automobilių stovėjimo aikštelė.

Kambariai. Pensione yra standartiniai dviviečiai, triviečiai kambariai su patogumais, TV.

Maitinimas. Pusryčiai.

Monika pensionas Čekijoje

Špindleruv Mlyn slidinėjimo žemėlapis

 

Išvykimo datos:

2018.02.10, kaina nuo 347eur/asm.

2018.03.01, kaina nuo 313eur/asm.

 

 

Noriu!

NORIU!

Susisiekti

Susisiekite